kolmapäev, 27. oktoober
MOVIES.ee - Catch a star!


Idee

MOVIES.ee projekti algatamise peamiseks ajendiks oli soov elavdada Eesti kinokultuuri ning avardada inimeste teadmisi filmivaldkonnas. Meie peamiseks eesmärgiks on pakkuda mobiilset informatsiooni.

Portaali funktsioon on anda kiire ülevaade huvitavast valdkonnast. Pakume igapäevaselt uuenevat teavet filmiuudistest kinokavadeni.

Ajaleht käsitleb rohkem meelelahutuslikke teemasid. Põhirõhk on asetatud arvamuslugudele, kommentaaridele ja kriitikale. Ajalehe peamiseks ülesandeks on filmimaailma ja selle telgitaguste valgustamine.

Veendumused

MOVIES.ee meeskond usub, et suudame pakkuda kõigile huvilistele alati värsket, usaldusväärset ning lihtsalt kättesaadavat infot. Meie meeskond on valitud filmitemaatikaga hästi kursis olevate noorte hulgast, seetõttu oskame pakkuda huvitavaid ja lõbusaid teenuseid.

MOVIES.ee - catch a star

Sellel kinohooajal teeme taas koostööd PÖFF'iga, külastame AdEaters'it, avame palju uusi teenuseid jne.

MOVIES.ee AJALEHT

MOVIES.ee ajaleht on tasuta meelelahutuslik-informatiivne väljaanne, mis taotleb raudset kohta popcorni ja Coca-Cola kõrval. Ajakiri on trükitud elegantsele kvaliteetpaberile, tiraazh on 10 000 eksemplari.

MOVIES.ee ajaleht ilmub filmisõprade rõõmuks nüüdsest iga kahe kuu järel. Lähtuvalt trükimeedia iseärasustest on MOVIES.ee põhirõhk pikematel arvamuslugudel ning konstruktiivsel kriitikal. Avaldame kokkuvõtvaid edetabeleid videolevist ja nii kodu- kui välismaiseid kinokassade ülevaateid. Teemadering pakub põnevat lugemist kõigile: noortekülgedel kirjutavad nooremad ajakirjanikud, vanemale generatsioonile mõeldud rubriike toimetavad proffessionaalsed filmikriitikud ja meediategelased.

ajalehe sihtgrupp

MOVIES.ee ajakirja loeb iga aktiivne ning kultuurist lugupidav linnainimene. Inimesed otsivad pidevalt informatsiooni, mis oleks kooskőlas nende igapäevase eluga ja vaba aja tegevustega. MOVIES.ee teab, et tarbijad kulutavad enamuse oma ajast ja rahast meelelahutusele. Meie üritame meelelahutusinfo koguda kokku portaali ja ajalehte. MOVIES.ee põnevad teemad pakuvad kõneainet kino ooteruumis, pubis õlleklaasi kõrval ja igas kiirtoidupaigas, kohvikus ning restoranis.

Meie sihtgrupiks on eestlased vanuses 15-35 eluaastat. Kõige suurem on ajakirja loetavus 18 kuni 24-aastaste inimeste hulgas.

Meie hinnangute kohaselt jaguneb loetavus sihtgupis järgnevalt:
soo järgi:
46% naised
54% mehed

vanuseliselt:
15-18 41%
19-25 28%
26-35 24%
36-40 7%

sissetulek ühe pereliikme kohta:
kuni 1000 kr 6%
1001-2000 kr 16%
2001-4000 kr 34%
üle 4000 kr 31%

* MOVIES.ee igal numbril on keskmiselt 1,9 lugejat * praeguse tiraaziga on MOVIES.ee lugejaid 19 000

ajalehe levikohad

MOVIES.ee ajalehte levitatakse tasuta nii otsepostituse teel kui kindlates levikohtades. Ajaleht on kättesaadav suuremates Eesti linnades: Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Rakveres.

Mõned näited levipaikadest: Kino "Illusioon“, Kino "Ekraan“, Põltsamaa kino, Paide kultuurikeskus, Rakvere ostukeskus "Tsentrum“, Rakvere "Raja pood“, Coca-Cola Plaza, Kino "Kosmos“, Tallina Tehnikaülikool, Kompressor, Molly Malone's, Saku Sops, Spirit, PÖFF (Sakala keskus), Kinomaja, Pizza Americana, Kino Sõprus, Tallina Pedagoogikaülikool, Wellingtoni Pubi, Pirita Hotell, Tsink Plekk Pang, Emajõe Ärikeskus jne jne.

MOVIES.ee portaal

MOVIES.ee internetiportaal pakub külastajatele järgmisi tasuta teenuseid: uute filmide tutvustused ja toimetajapoolne kriitika; filmiuudised, edetabelid, värsked kinokavad, uute videofilmide tutvustus jpm.

Toodame sisu paljudele massimeediakanalitele: Postimees, Everyday.com, SL Õhtuleht, Sky Plus, Raadio Kuku, Raadio Uuno jne. Oleme saanud suurimaks kino- ja filmiteemalist contenti pakkuvaks kanaliks Internetis.

MOVIES.ee portaali avalehekülge külastab kuus keskmiselt 38000 inimest ja päevas 1250 inimest.

Portaali peamiseks ülesandeks on koguda kokku kõik meelelahutusalane teave ning seda süstemaatiliselt kasutajatele pakkuda.

Portaali külastab igapäevaselt noor filmi- ja Internetihuviline eestlane. Peamiseks vanuserühmaks on kujunenud 16 kuni 30-aastased. Üllatavalt on eestikeelse portaali külastajate hulgas 10% venekeelseid kasutajaid.

interaktiivsus

MOVIES.ee portaal rõhub suuresti ka kasutajaga suhtlemisele. Seetõttu korraldame pidevalt erinevaid auhinnamänge, milles inimesed saavad osaleda kas meie portaali kaudu või SMS-lühisõnumi teel.

Auhinnamängud ja viktoriinid on saanud portaali kõige populaarsemaks teenuseks. Seetõttu on tegemist ka suurepärase reklaamikanaliga.

Lisaks on MOVIES.ee kasutajatel võimalus kogu leiduvat informatsiooni kommenteerida. Parimad kommentaarid saavad pärjatud auhindadega või avaldatud MOVIES.ee tasuta paberväljaandes.

Reklaamivõimalustest loe lähemalt siit »Tagasiside vorm
Sinu nimi:
Sinu email:
Sinu kontakttelefon:
Ettepanek, küsimus, kommentaar:

Mis Sind MOVIES.ee portaalis kõige enam huvitab ?

  Filmitutvustused
  Filmikriitika
  Uudised filmimaailmast
  Kinokava
  Edetabelid
  Rohkem kui üks nimetatud asjadest


© 2001-2006 OÜ Remmelghein | E-mail: info [at] movies.ee | Kontseptsioon | Info | Autoriõigused | Reklaam