kolmapäev, 27. oktoober
MOVIES.ee - Catch a star!


MOVIES.ee - catch a star

Uus täht on sündinud! MOVIES.ee on Sinu - aktiivse, noorusliku ja mobiilse inimese - lahutamatuks kaaslaseks. Pakume Sulle teavet kõigest, mis filmimaailmas toimub. Tähtsamad MOVIES.ee alaosad on:
FILMIDE ANDMEBAAS
sisaldab üle 700 viimase aja menufilmi. Iga filmi kohta saadaval põhjalik sisututvustus, täpsed andmed, pildid, võimalus filmi kommenteerida ja esimesena Eestis ka filmi soundtracki tutvustus.
FILMIUUDISED
igapäevaselt uuendatavad filmiuudised kodumaalt ja mujalt maailmast. Rubriik on saanud üle ootuste populaarseks tänu oma operatiivsusele: MOVIES.ee filmiuudised jõuavad ette suurportaalidest.
EDETABELID
rubriik pakub ühte kohta kokku kogutuna parimat valikut filmimaailma tabelitest. Eesti- ja USA kinotabelid, videolaenutuste edetabel, aastate kokkuvõtted ja MOVIES.ee lugejate poolt koostatav TOP 40.
AUHINNAMÄNGUD
pakuvad põnevust ja võimalust ennast proovile panna. Hinnaliste auhindade peale käib igal nädalal MOVIES.ee’s kuni 3 mängu. Auhindadeks kinopiletid, T-särgid, filmipostrid jpm.
KINOKAVAD
lisaks tavapärasele ajakavale pakub MOVIES.ee mitmeid võimalusi kavade sorteerimiseks ning põhjalikku ülevaadet Eesti kinode seisukorrast ja ajaloost.

OTSING
iga lehekülje ülaosas paiknev otsingumootor võimaldab täiuslikku otsingut MOVIES.ee andmebaasist. Huvitava märksõna järgi saab otsida välja sellega seonduvaid filme ja/või uudiseid.

VIDEO
rubriiki on kogutud filmid, mida võimalik VHS-kassetil osta. Märkimisväärne on, et MOVIES.ee pakub videode ostmise võimalust ka Interneti teel.

Lähiaegadel on koostöös erinevate partneritega plaanis avada veel mitmeid lisateenuseid. Saladuskatte võib kergitada järgmistelt: DVD-leheküljed, näitlejate andmebaas ja mobiilne filmiinfo.

Kuidas ma ise MOVIES.ee-ga suhelda saan? Endast saab igaüks märgi maha jätta MOVIES.ee vastavatud foorumisse, lisades sinna omapoolse kommentaari. Samas võid ka filme hinnata 5-palli süsteemis. Loomulikult ootame ka Sinu ettepanekuid ja soovitusi, sest MOVIES.ee areneb koos Sinuga.

Areneme koos Sinuga! Kui leiad, et MOVIES.ee lehekülgedel võiks midagi teistmoodi olla, siis ära häbene oma ettepanekuid saata aadressile tagasiside@movies.ee. Samuti võite kasutada meie tagasiside vormi paremal.

Parim Internetikeskkond sünnib koostöös paljude heade partneritega. Täname siinkohal neist suuremaid: TELE2, Pimedate Ööde Filmifestival, First Baltic International, V&K Holding, Kino Sõprus, Netpoint Hosting, Eesti Pyladese Liit, Postimees, Minut, Everyday.com
Täname kõiki seniseid ja tulevasi sõpru ja koostööpartnereid. Kui soovite meiega arutada võimalikke koostöövorme, siis andke sellest julgesti teada info@movies.ee

MOVIES.ee logod allalaadimiseks
MOVIES.ee logo vektorformaadis EPS (415kb)
MOVIES.ee logo vektorformaadis CorelDRAW 8 (40kb)


Tagasiside vorm
Sinu nimi:
Sinu email:
Sinu kontakttelefon:
Ettepanek, küsimus, kommentaar:

Mis Sind MOVIES.ee portaalis kõige enam huvitab ?

  Filmitutvustused
  Filmikriitika
  Uudised filmimaailmast
  Kinokava
  Edetabelid
  Rohkem kui üks nimetatud asjadest


© 2001-2006 OÜ Remmelghein | E-mail: info [at] movies.ee | Kontseptsioon | Info | Autoriõigused | Reklaam